Splitu prvo mjesto na HEP Žutoj ligi

Igrači Splita, rođeni 2006. godine i mlađi osvajači su HEP Žute lige, u finalu je momčad Mira Bubića svladala Alkar s 58:36. Treće mjesto osvojio je Adriatic, bio je bolji od ekipe Split 3 s 36:32. Na HEP Žutoj ligi, koja je značila svojevrsni povratak košarke na scenu za mlađe kategorije, jer osam mjeseci nije bilo masovnijih turnira sudjelovao je osam ekipa podijeljenih u dvije skupine. Preko sto mladih košarkaša iz nekoliko ekipa domaćina Splita te Alkara, Adriatica, Kaštela i Brača uživalo je u cjelodnevnom natjecanju. Poredak HEP Žute lige: 1. Split, 2. Alkar, 3. Adriatic, 4. Split 3, 5. Split 4, 6. Kaštela, 7. Split 2, 8. Brač.