Bajinih 20 poena u porazu Splita u Podgorici (75:66)

“Žuti” su do samog finiša bili u igri za pobjedu u Podgorici, ali na kraju je Budućnost u 3. kolu AdmiralBet ABA lige pobijedila s 75:66 (23:18, 21:12, 16:20, 15:8). U posljednjih deset minuta ušlo se vodstvom domaćina 60:58, dvije minute prije kraja bilo je plus 5 (71:66) i tada je Budućnost uspjela sretno poentirati na isteku napada. Kod Splita Darko Bajo odigrao je odličnu utakmicu (20 poena, 9 skokova), Nejc Barić trice je šutirao 4:6, Lovre Runjić ubacio je 8 poena uz stopostotni šut…
– Mogu biti zadovoljan načinom na koji smo odigrali, svaka čast mojim igračima, koji su dali sve što su trebali u ovom teškom rasporedu. Kad se izgubi nikome nije drago, imali smo svoju šansu, ne veliku, ali na žalost nismo je iskoristili – rekao je Splitov trener Srđan Subotić.