Split opet bolji od Vrijednosnica

Košarkaši Splita po drugi put ove sezone upisali su pobjedu protiv Vrijednosnica Osijek . Poslije eliminacije u Kupu, Žuti su pobijedili i u 6. kolu A-1 lige (62-72).

Gosti su odlično otvorili susret i na krilima raspoloženog Filipovića poveli 10 razlike, no domaćini su se probudili i na odmor otišli sa 3 koša zaostatka. U nastavku utakmice domaćini su pritiskali i otišli na maksimalnih +5 (49-44) tri minute do kraja perioda, ali gostujući iskusni trojac Subotić, Dijan i Kedžo preokrenuli su rezultat i do kraja utakmice održali prednost i na kraju zasluženo slavili 72 – 62.